Hlavní stránka > Zastupitelstvo Říčan: O výstavbě ve Voděradské
reklama

Zastupitelstvo Říčan: O výstavbě ve Voděradské

Zpráva | Říčany | Muzeum Říčany | Zastupitelstvo | Granty | 9. 4. 2008 15:07:35 | Jan Ambrož

Zastupitelstvo Říčany u Prahy Včerejší zasedání Zastupitelstva města Říčany patřilo grantům a debatě o rekonstrukci Muzea Říčany za 10 milionů. Pozornost si ale získala i výstavba v lokalitě Voděradská.

reklama

V sále se sešlo kromě dvacítky zastupitelů asi třicet občanů a jiných hostů.

Hned v úvodu se jednalo o penězích. Starostka Adriena Mrázová seznámila přítomné se závěrečným účtem města. Příjmy Říčan činily 401 milionů, výdaje 365 milionů, přebytek v loňském roce byl 36 milionů. Zároveň zastupitelé schválili přijetí překlenovacího úvěru 5 milionů od Komerční banky. Těchto pět milionů půjde do rezervy zastupitelstva na investice.

Po schválení bezúplatného převodu počítačů a nábytku družině ZŠ Bezručova už přišel na řadu bod týkající se regulačního plánu lokality Voděradská.

Investor zaplatí infrastrukturu

Připomeňme, že město Říčany před časem přijalo stavební uzávěry s úmyslem vytvořit regulační plány, které měli určit podmínky před pokračováním další výstavby. Zastupitelé včera schválili vydání regulačního plánu v lokalitě Voděradská, kde se chystá stavět investorská společnost OPTREAL.

Zastupitelstvo na základě připomínek některých svých členů (zejména Pavla Posoldy z KSČM) zároveň uložilo starostce dopracovat plánovací smlouvu s investorem.

Vedení města zdůraznilo, že investor před samotnou výstavbou vybuduje infrastrukturu (zasíťování, výstavba komunikací, realizace dětského hřiště, vyčlenění pozemku pro veřejnou vybavenost), do které má podle prvních informací investovat asi 50 milionů korun. Podle územního plánu zde může být zastavěno 15 procent plochy, je tam rozvrženo 65 parcel (o rozloze 970-2000 m2).

Na místě určeném pro veřejnou vybavenost může stát malá školka, ale záleží prý na tom, jestli ji bude mít zájem někdo vybudovat. Město o provozování nové školky v této lokalitě neuvažuje.

Tématu se budeme věnovat v některém z budoucích článků.

Granty pro organizace

131 tisíc stojí pozemek u zimního a fotbalového stadionu, který zastupitelstvo schválilo odkoupit od Povodí Vltavy. Pokud město tento kus půdy získá, stane se stoprocentním vlastníkem pozemků, na kterých stojí tyto areály.

Zastupitelstvo souhlasilo také s udělením grantů pro rok 2008, které podle žádostí neziskových organizací navrhovala grantová komise a následně Rada města. Výsledky si mohli lidé prohlédnout již přímo na zasedání, což byl rozdíl třeba oproti loňsku, na Říčansko.info jim samozřejmě budeme věnovat samostatný článek.

"Upřednostňovali jsme dlouhodobé akce, nikoli jednorázové, na které se lépe shánějí sponzoři," vysvětlila Adriena Mrázová.

Z desítek projektů, které dostanou od města peníze, zastupitele zaujala třeba akce Okrašlovacího spolku, který se chystá odstraňovat graffity z veřejných míst.

Zajímavostí bylo, že zastupitelé ještě před tímto hlasováním rozhodovali o tom, zda se někteří jejich kolegové působící v organizacích, jež podaly žádost o peníze, mohou jednání o grantech účastnit. David Frydrych, Hana Špačková i Magdalena Černá nakonec o grantech hlasovat mohli.

Situaci pouze trochu zkomplikovala připomínka zástupkyně Sokola Říčany, jehož projekt byl údajně zařazen do špatné kategorie a tím ochuzen o peníze.

10 milionů pro muzeum

Neméně zajímavý je i chystaný projekt týkající se Muzea Říčany. To by mělo v budoucnu zastávat funkci jakéhosi centra environmentálního vzdělávání. Na rekonstrukci domu má město přislíbenou dotaci v celkové výši 10 milionů korun.

Budova bude vytápěna tepelným čerpadlem a solárními články na střeše.

Atmosféru zasedání v závěru ještě rozvířil zastupitel Pavel Posolda, když vyslovil obavu o nekvalitní dešťové kanalizaci v lokalitě Na Fialce u říčanského nádraží. Podle něj nemusí pojmout odtok dešťové vody od Fialky i nádraží a hrozí zaplavení území, navíc upozorňoval na neuzavření smlouvy mezi městem a investorem. Starostka Adriena Mrázová Pavla Posoldu ujišťovala, že k dalšímu jednání mezi stranami teprve dojde.

Související články:
13.03.08 Zastupitelstvo Říčan: hlasovali jako jeden muž
14.02.08 Zastupitelstvo Říčan: Teršípův dům je na prodej

Autor: Jan Ambrož

Diskusní fórum

Přidejte názor

Jana Slámová

10. 4. 2008 02:05:35 | slamova.jana@quick.cz

Dobrý den, chtěla bych se omluvit všem, které jsem včera na zasedání zastupitelstva podezírala z toho, že grant Sokolík III zařadili do jiné oblasti než patřil. Hned po návratu domů jsem se podívala na kopii žádosti a zjistila, že jsem neměla pravdu. Při vyplňování žádosti o grant jsem se tzv. "uklikla". Příště si dám větší pozor. Chápu, že v takovém množství formulářů, nemá nikdo z grantové komise ani z úřadu čas pozastavit se nad tím, proč jsou dětské volnočasové aktivity zařazeny zcela nelogicky v oblasti sociální a zdravotní. Viditelně jsem v tom nebyla sama. Něco podobného postihlo i fotbalový klub. Přece jen si neodpustím technickou připomínku. Nemohlo by políčko "grantová oblast" ve formuláři pro PC být raději prázdné? V současné době je tam předvyplněna oblast sociální a zdravotní políčko působí jako vyplněné. Teprve po kliknutí se objeví další možnosti. Přimlouvám se za to, aby v políčku formuláře nebylo předvyplněné nic. To by přimělo autory projektů víc přemýšlet. Věřím, že najdeme řešení, jak projekt Sokolík III uskutečnit a děti o jejich oblíbené aktivity nepřipravit. Jana Slámová, cvičitelka Sokola, autorka projektu Sokolík III


Odpovědět

Jindra Novotný

10. 4. 2008 03:12:50

Mám dotaz ohledně rekonstrukce, ale

jsem pořád bojkotován mlčením města!!!:

1.Bude propojen chodník v ulici Smiřických s chodníkem v ulici Politických vězňů ( před garážema cca. 100m )?

2.Bude chodník v ulici Smiřických po obou stranách ulice?

3.Proč když se dělal most v ulici Smiřických, nebyl rozšířen na obou stranách o chodník ( teď musíte přejít na druhou stranu a potom zase zpět a nebo musíte chodit nebezpečně v silnici )?

4. Bude opět v ulici Smiřických radar a bude tam omezen provoz aut například nad 12 tun?

5. Kdy bude opravena propadající se vozovka v ulici Politických vězňů?Děkuji Jindra Novotný


Odpovědět

Che

12. 4. 2008 00:21:28

No tak tentokrát to vedení města s tím mazáním medu kolem h…. svým občanům trochu přehnalo vypichovat to že investor zaplatí infrastrukturu na vlastních pozemcích,mimochodem tím si tyto pozemky samozřejmě zhodnocuje.Největší díl z těch padesáti milionů padne na komunikace a zasíťování,které musíte udělat tak jako tak , když chcete stavět na zelené louce.Po takovémto lichém podávání informací, mam kolikrát velké obavy kdo tohle město vede!!!Mám ještě dotaz pro ty co byli na zastupitelstvu(sám na to z pracovní vytíženosti bohužel nemám čas)bylo sděleno vedením města přítomným co Optreal přinese městu? Teda mimo toho že zastaví a zainvestuje vlastní pozemky.

Odpověděli:
v41wpjfs


Odpovědět

Pozorovatel

12. 4. 2008 02:33:09

To s tím muzeem zní docela dobře, osobně bych ale investici do ekologické výchovy navrhoval až po vyřešení základních potřeb - a tím jsou třeba silnice a chodníky. Je smutné mít ekologické centrum, když si na chodníku vedoucímu k němu zlomím nohu. 10 milionů na rekonstrukci malého baráčku se mi zdá nějak moc, ještě že je to dotace z "cizího".

Odpověděli:
ruaf0d3b
zvwbwl5i


Odpovědět

T.Tamchynová

12. 4. 2008 09:54:30 | T.Tamchynova@seznam.cz

Oro CHE, Investor dostane od města peníze na zasíťování městských pozemků. Není vyloučeno, že 5 dnů v týdnu bude moci nějaká pseudoškolka pro 30 děti využívat zařízení , které tam chce vybudovat nějaká organizace jako školící centrum pro pěstounské rodiny. Též tam má vyrůst dětské hřiště, doufám , že ne stejné jako v Osnici při cestě z Říčan vpravo. Na popis hřiště nenacházím vhodná slova, doporučuji osobní prohlídku. Nebudete litovat. S pozdravem Tamchynová

Odpověděli:
3uqar5g2


Odpovědět

ruaf0d3b

20. 1. 2017 13:07:30 | mejessg@simplyemail.bid

Odpovídá na: Pozorovatel

wh0cd931400 <a href=http://levaquin-500-mg.party/>levaquin 250mg</a> <a href=http://motilium16.top/>buy motilium</a> <a href=http://elimite-cream.science/>elimite</a> <a href=http://generic-for-crestor.us/>rosuvastatin crestor</a>


Odpovědět

3uqar5g2

25. 1. 2017 01:39:55 | errolma@sslsmtp.win

Odpovídá na: T.Tamchynová

wh0cd39216 <a href=http://buyerythromycinonline.gdn/>where can i buy erythromycin</a> <a href=http://buy-tretinoin-cream-online.gdn/>tretinoin cream</a> <a href=http://buyphenergan.site/>phenergan</a> <a href=http://prednisone10mg.link/>prednisone</a> <a href=http://buyavodart.site/>generic avodart</a>


Odpovědět

vcacc71e

28. 1. 2017 12:01:53 | talitha@mynetsolutions.men

wh0cd160717 <a href=http://advairhfa.site/>buy advair on line</a> <a href=http://ciprofloxacinhcl500mg.link/>cipro</a> <a href=http://abilifygeneric.us/>abilify generic</a> <a href=http://amoxicillin-875-mg.gdn/>amoxicillin 875 mg</a> <a href=http://cafergot.fashion/>cafergot online</a> <a href=http://prednisone40mg.gdn/>prednisone 40 mg</a> <a href=http://abilify-cost.gdn/>abilify cost</a> <a href=http://diclofenac-sodium.gdn/>diclofenac sodium</a> <a href=http://benicarhct.site/>benicar hct coupons</a> <a href=http://brandlevitra20mg.gdn/>brand levitra 20mg</a>


Odpovědět

v41wpjfs

6. 2. 2017 22:08:05 | hirosis@wwwemail.stream

Odpovídá na: Che

wh0cd153909 <a href=http://buyretina.click/>retin-a</a> <a href=http://synthroidonline.link/>synthroid 137</a> <a href=http://clindamycinhcl300mg.link/>clindamycin hcl 300mg</a> <a href=http://singulair-for-allergies.us/>singulair 10mg price</a> <a href=http://solu-medrol.gdn/>iv solu-medrol</a> <a href=http://buy-cipro.click/>cipro</a> <a href=http://amoxicillin.lol/>prescription amoxicillin</a> <a href=http://anafranil.christmas/>anafranil</a> <a href=http://augmentin-online.gdn/>augmentin</a>


Odpovědět

zvwbwl5i

28. 2. 2017 05:15:28 | kwoolgar@web2web.stream

Odpovídá na: Pozorovatel

wh0cd931400 <a href=http://cialisonline2017.com/>cialis online</a>


Odpovědět

TerrydooneOI

31. 3. 2017 06:32:41 | sdsd@mail.ru

<a href=http://adultdatingbrisbane.com/>Free Brisbane Sex Personals
</a>
<a href=http://datingice.com/>Find your soulmate
</a>
<a href=http://rhdating.com/>Free Local Personals
</a>
<a href=http://sexdatingdelight.com/>Sex Dating Delight
</a>
http://adultdatingbrisbane.com/
http://datingice.com/
http://rhdating.com/
http://sexdatingdelight.com/


Odpovědět

Edwardlak

12. 4. 2017 15:40:54 | edwardnak@outlook.com

<a href=http://sildenafil100mgprixenpharmacieenfrance.com/>viagra pfizer 100mg prix </a>
<a href=" http://sildenafil100mgprixenpharmacieenfrance.com/ ">prix viagra 100mg boite de 4 </a>


Odpovědět

AlvinShats

12. 4. 2017 15:40:57 | alvincot@outlook.com

<a href=http://achetersildenafilenligne.com/>acheter sildenafil sandoz </a>
<a href=" http://achetersildenafilenligne.com/ ">acheter sildenafil pfizer</a>


Odpovědět

Juniorbuh

12. 4. 2017 15:58:50 | ustlekutizpynfr@outlook.com

<a href=http://acheterviagraenlignelivraison24h.com/>acheter viagra en ligne livraison 24h </a>
<a href=" http://acheterviagraenlignelivraison24h.com/ ">acheter viagra livraison 48h </a>


Odpovědět

DavidMouts

12. 4. 2017 16:06:14 | davidmoiny@mail.ru

<a href=http://sildenafilpascherenfrance.com/>sildenafil pas cher </a>
<a href=" http://sildenafilpascherenfrance.com/ ">viagra pas chere en france </a>


Odpovědět

ZacharyKek

12. 4. 2017 16:21:09 | zacharyzon@mail.ru

<a href=http://achatviagraenpharmacieenfrance.com/>acheter viagra en ligne belgique </a>
<a href=" http://achatviagraenpharmacieenfrance.com/ ">achat viagra generique belgique</a>


Odpovědět

RobertwatQY

12. 4. 2017 19:37:47 | robertced@mail.ru

<a href=http://viagrasansordonnanceenpharmacie.com/>viagra sans ordonnance belgique </a>
<a href=" http://viagrasansordonnanceenpharmacie.com/ ">viagra sans ordonnances en pharmacie </a>


Odpovědět

RichardRax

12. 4. 2017 19:54:29 | richardbruiz@mail.ru

<a href=http://viagrapascherlivraisonrapide.com/>viagra moins cher france </a>
<a href=" http://viagrapascherlivraisonrapide.com/ ">viagra moins cher forum </a>


Odpovědět

Michaelsnuri

12. 4. 2017 19:58:16 | michaeltof@mail.ru

<a href=http://sildenafilpfizer50mgprix.com/>sildenafil pfizer preis </a>
<a href=" http://sildenafilpfizer50mgprix.com/ ">sildenafil pfizer prix </a>


Odpovědět

LeonardRitle

12. 4. 2017 20:04:05 | leonardinory@mail.ru

<a href=http://viagraenventelibreenfrance.com/>viagra en vente libre quebec </a>
<a href=" http://viagraenventelibreenfrance.com/ ">viagra en vente libre en france </a>


Odpovědět

Claudetrure

12. 4. 2017 20:08:16 | claudemaw@mail.ru

<a href=http://xn--viagragnriquelivresous48h-hicb.com/>viagra gГ©nГ©rique suisse </a>
<a href=" http://xn--viagragnriquelivresous48h-hicb.com/ ">viagra gГ©nГ©rique quГ©bec </a>


Odpovědět

Michaeltak

13. 4. 2017 10:58:42 | michaeltuh@outlook.com

<a href=http://cialis10mgprixenpharmacieenligne.com/>cialis 10mg boite 4 prix </a>
<a href=" http://cialis10mgprixenpharmacieenligne.com/ ">cialis 10mg prix pharmacie </a>


Odpovědět

WilliamSep

13. 4. 2017 11:10:01 | williamphalm@mail.ru

<a href=http://xn--cialisgnriquepascher-h2bb.com/>cialis generique pas cher en france </a>
<a href=" http://xn--cialisgnriquepascher-h2bb.com/ ">cialis generique moins cher </a>


Odpovědět

Harrydop

13. 4. 2017 11:37:03 | yqojohobtewpoty@mail.ru

<a href=http://cialis20mgprixenpharmacierx.com/>cialis 20mg prix en pharmacie belgique </a>
<a href=" http://cialis20mgprixenpharmacierx.com/ ">cialis 20mg prix en pharmacie paris </a>


Odpovědět

Jamesecoky

13. 4. 2017 16:41:10 | jamesannox@mail.ru

<a href=http://achetercialisenfrancesitefiable.com/>acheter cialis pas cher paris </a>
<a href=" http://achetercialisenfrancesitefiable.com/ ">acheter cialis en france site fiable </a>


Odpovědět

Garrettton

13. 4. 2017 16:56:04 | garrettbot@mail.ru

<a href=http://cialissansordonnanceenfrance.com/>cialis sans ordonnance paris </a>
<a href=" http://cialissansordonnanceenfrance.com/ ">cialis sans ordonnance pharmacie paris </a>


Odpovědět

RichardVog

13. 4. 2017 21:34:33 | richardamoky@mail.ru

<a href=http://xn--achatcialissitescuris-q5bf.com/>achat cialis site sГ©curisГ© </a>
<a href=" http://xn--achatcialissitescuris-q5bf.com/ ">achat cialis site securise </a>


Odpovědět

Ralphunicy

13. 4. 2017 22:45:29 | ralphcot@mail.ru

<a href=http://achetercialissansordonnanceenpharmacie.com/>vente de cialis sans ordonnance en france </a>
<a href=" http://achetercialissansordonnanceenpharmacie.com/ ">ou acheter du cialis sans ordonnance </a>


Odpovědět

Odellchomy

13. 4. 2017 22:47:31 | odellwew@mail.ru

<a href=http://achatcialisenfrancelivraisonrapide.com>acheter cialis en france pas cher </a>
<a href=" http://achatcialisenfrancelivraisonrapide.com ">acheter cialis en france </a>


Odpovědět

Bobbyrok

13. 4. 2017 23:05:25 | bobbycrams@mail.ru

<a href=http://achetercialis20mgenligne.com/>acheter cialis 20mg </a>
<a href=" http://achetercialis20mgenligne.com/ ">acheter cialis 20mg en france </a>


Odpovědět

Keithhox

13. 4. 2017 23:05:27 | keithtromi@mail.ru

<a href=http://achatcialis5mgenligne.com/>acheter cialis 5mg </a>
<a href=" http://achatcialis5mgenligne.com/ ">achat tadalafil 5mg </a>


Odpovědět

ThomasDom

14. 4. 2017 09:29:50 | thomasjourn@mail.ru

<a href=http://tadalafilprixenpharmacie.com/>cialis prix en pharmacie suisse </a>
<a href=" http://tadalafilprixenpharmacie.com/ ">cialis 5mg prix en pharmacie </a>


Odpovědět

AndrewJeX

14. 4. 2017 09:42:48 | andrewtef@mail.ru

<a href=http://achetertadalafil20mgpascher.com/>acheter tadalafil 20mg pas cher </a>
<a href=" http://achetertadalafil20mgpascher.com/ ">acheter cialis 20mg en ligne en france </a>


Odpovědět

HectorTremo

14. 4. 2017 09:46:29 | hectortew@outlook.com

<a href=http://tadalafil20mgpaschereninde.com/>cialis original 20mg pas cher </a>
<a href=" http://tadalafil20mgpaschereninde.com/ ">acheter cialis 20mg pas cher </a>


Odpovědět

Jamesbub

14. 4. 2017 14:31:49 | jamesdreve@mail.ru

<a href=http://achetertadalafilenfrance.com/>achat cialis en france </a>
<a href=" http://achetertadalafilenfrance.com/ ">acheter cialis en france sans ordonnance </a>


Odpovědět

JamesLib

14. 4. 2017 15:09:31 | jamesfabs@mail.ru

<a href=http://achetertadalafilsansordonnance.com/>acheter cialis sans ordonnance paris </a>
<a href=" http://achetertadalafilsansordonnance.com/ ">acheter tadalafil sans ordonnance </a>


Odpovědět

BryanLah

14. 4. 2017 18:07:59 | bryansop@mail.ru

<a href=http://xn--acheterpropeciagnrique-q8bb.com/>achat propecia generique </a>
<a href=" http://xn--acheterpropeciagnrique-q8bb.com/ ">acheter propecia gГ©nГ©rique </a>


Odpovědět

Donaldswela

14. 4. 2017 18:12:25 | donaldswila@mail.ru

<a href=http://achattadalafil10mgprix.com/>achat cialis 10mg </a>
<a href=" http://achattadalafil10mgprix.com/ ">acheter cialis 10 mg </a>


Odpovědět

LeonardRon

14. 4. 2017 18:36:39 | leonardwem@mail.ru

<a href=http://acheterprednisone20mgenligne.com/>acheter prednisone en ligne </a>
<a href=" http://acheterprednisone20mgenligne.com/ ">acheter prednisone 20 mg </a>


Odpovědět

LeonardAbita

14. 4. 2017 18:36:41 | leonardhitte@mail.ru

<a href=http://achattadalafilenfranceenpharmacie.com/>acheter tadalafil en france </a>
<a href=" http://achattadalafilenfranceenpharmacie.com/ ">acheter cialis en france sans ordonnance </a>


Odpovědět

GustavoAbnoR

14. 4. 2017 18:41:57 | gustavozow@mail.ru

<a href=http://acheterpropeciasurinternet.com/>acheter propecia sur internet </a>
<a href=" http://acheterpropeciasurinternet.com/ ">acheter propecia sur internet </a>


Odpovědět

JosephRaK

15. 4. 2017 07:00:44 | josephfut@outlook.com

<a href=http://achatpropeciaparcartebancaire.com/>achat propecia partners </a>
<a href=" http://achatpropeciaparcartebancaire.com/ ">achat propecia parts </a>


Odpovědět

AnthonyVet

15. 4. 2017 08:15:58 | anthonyurido@mail.ru

<a href=http://acheterfinasteridesansordonnance.com/>acheter finasteride sans ordonnance </a>
<a href=" http://acheterfinasteridesansordonnance.com/ ">acheter propecia en ligne </a>


Odpovědět

Marvingob

15. 4. 2017 08:55:12 | marvinskymn@mail.ru

<a href=http://achatamoxicillinebiogaran1g.com/>achat amoxicilline biogaran 1g </a>
<a href=" http://achatamoxicillinebiogaran1g.com/ ">achat amoxicilline biogaran 1g </a>


Odpovědět

AaronJit

15. 4. 2017 08:56:50 | aarondon@mail.ru

<a href=http://acheterclomidsansordonnance.com/>acheter clomid sans ordonnance </a>
<a href=" http://acheterclomidsansordonnance.com/ ">ou acheter du clomid sans ordonnance </a>


Odpovědět

JamesSmact

15. 4. 2017 09:10:52 | jamescrino@mail.ru

<a href=http://amoxicillineprixpharmacie.com/>amoxicilline acide clavulanique prix maroc </a>
<a href=" http://amoxicillineprixpharmacie.com/ ">amoxicilline 1g prix maroc </a>


Odpovědět

AdrianJeode

15. 4. 2017 15:56:36 | adriandeems@mail.ru

<a href=http://ventolinesansordonnanceacheterenligne.com/>ventoline sans ordonnance belgique </a>
<a href=" http://ventolinesansordonnanceacheterenligne.com/ ">ventoline sans ordonnance 2014 </a>


Odpovědět

TimothySar

15. 4. 2017 15:56:36 | timothyamuck@mail.ru

<a href=http://acheterclomid100mgsurinternetpascher.com/>achat clomid 100mg </a>
<a href=" http://acheterclomid100mgsurinternetpascher.com/ ">acheter clomid 100mg sur internet pas cher </a>


Odpovědět

Jamespex

15. 4. 2017 17:33:48 | jameseraph@mail.ru

<a href=http://acheterventolinespraysansordonnance.com/>acheter ventolin spray sans ordonnance </a>
<a href=" http://acheterventolinespraysansordonnance.com/ ">acheter ventoline aux usa </a>


Odpovědět

SamuelEnund

15. 4. 2017 19:06:47 | samuelroarf@mail.ru

<a href=http://acheterventolinesurinternet.com/>acheter ventoline spray </a>
<a href=" http://acheterventolinesurinternet.com/ ">acheter ventoline pharmacie </a>


Odpovědět

Vincenttreni

15. 4. 2017 19:59:04 | vincentwen@mail.ru

<a href=http://achatventolinesansordonnance.com/>achat ventoline sans ordonnance </a>
<a href=" http://achatventolinesansordonnance.com/ ">achat ventoline sur internet </a>


Odpovědět

Perryrat

16. 4. 2017 09:37:01 | perrycew@mail.ru

<a href=http://wherecanibuyviagraonline.us/>where can i buy viagra over the counter in singapore </a>
<a href=" http://wherecanibuyviagraonline.us/ ">where can i buy viagra over the counter in melbourne </a>


Odpovědět

BryanWaype

16. 4. 2017 09:46:42 | bryanred@outlook.com

<a href=http://howtogetviagrawithoutadoctorprescription.us/>how to get viagra without insurance </a>
<a href=" http://howtogetviagrawithoutadoctorprescription.us/ ">how to get viagra without a doctor yahoo </a>


Odpovědět

DustinWat

16. 4. 2017 12:05:49 | dustincib@mail.ru

<a href=http://vardenafilprixenpharmacieacaen.com/>levitra 20mg prix en pharmacie maroc </a>
<a href=" http://vardenafilprixenpharmacieacaen.com/ ">vardenafil prix en pharmacie a caen </a>


Odpovědět

AnthonyAmbup

16. 4. 2017 12:05:51 | anthonysaimi@mail.ru

<a href=http://acheterazithromycinesansordonnance.club/>ou acheter azithromycin </a>
<a href=" http://acheterazithromycinesansordonnance.club/ ">acheter azithromycine </a>


Odpovědět

Jamesorexy

16. 4. 2017 12:49:10 | jamesdorn@mail.ru

<a href=http://acheterzithromaxsurinternetenfrance.club/>acheter zithromax </a>
<a href=" http://acheterzithromaxsurinternetenfrance.club/ ">acheter zithromax monodose sans ordonnance </a>


Odpovědět

ScottHausa

16. 4. 2017 13:25:02 | scotthobia@mail.ru

<a href=http://howtogetviagrawithoutadoctorprescription.com/>how do you get viagra pills </a>
<a href=" http://howtogetviagrawithoutadoctorprescription.com/ ">how to get viagra tablet </a>


Odpovědět

Donalddof

20. 4. 2017 23:36:02 | donaldliz@mail.ru

<a href=http://vardenafilprixenpharmacieacaen.com/>vardenafil prix en pharmacie a caen </a>
<a href=" http://vardenafilprixenpharmacieacaen.com/ ">levitra prix en belgique </a>


Odpovědět

Terryvah

22. 4. 2017 02:21:36 | terryfed@mail.ru

<a href=http://viagrakaufen24stundenlieferung.com/>viagra kaufen 24 stunden lieferung </a>
<a href=" http://viagrakaufen24stundenlieferung.com/ ">viagra kaufen 24 stunden lieferung </a>


Odpovědět

Jimmymor

22. 4. 2017 03:11:35 | jimmygales@mail.ru

<a href=http://viagragenerikakaufenindeutschland.com/>viagra generika kaufen per paypal </a>
<a href=" http://viagragenerikakaufenindeutschland.com/ ">viagra generika kaufen auf rechnung </a>


Odpovědět

Haroldfax

22. 4. 2017 03:20:42 | haroldoccuh@mail.ru

<a href=http://sildenafil100mgrezeptfreikaufen.com/>viagra pfizer 100mg preis 4 stГјck </a>
<a href=" http://sildenafil100mgrezeptfreikaufen.com/ ">viagra pfizer 100mg preis </a>


Odpovědět

PatrickHum

22. 4. 2017 03:21:07 | patrickzek@mail.ru

<a href=http://viagrakaufenaufrechnungohnerezept.com/>viagra online ohne rezept paypal </a>
<a href=" http://viagrakaufenaufrechnungohnerezept.com/ "> viagra kaufen auf rechnung ohne rezept</a>


Odpovědět

AnthonyNew

22. 4. 2017 03:22:03 | anthonydubp@mail.ru

<a href=http://cialis5mgohnerezeptbestellen.com/>cialis 5mg 14 stГјck preis </a>
<a href=" http://cialis5mgohnerezeptbestellen.com/ ">cialis 5mg n3 </a>


Odpovědět

Estebannox

22. 4. 2017 03:24:35 | estebandic@mail.ru

<a href=http://viagraohnerezeptapothekepernachnahme.com/>viagra online ohne rezept gГјnstig </a>
<a href=" http://viagraohnerezeptapothekepernachnahme.com/ ">viagra ohne rezept apotheke per nachnahme </a>


Odpovědět

Danielvaw

22. 4. 2017 03:45:13 | danielpep@mail.ru

<a href=http://cialisgenerikaindeutschlandkaufen.com/>cialis generika in apotheke kaufen </a>
<a href=" http://cialisgenerikaindeutschlandkaufen.com/ ">cialis generika apotheke deutschland </a>


Odpovědět

DonaldSet

22. 4. 2017 03:47:18 | donaldemoff@mail.ru

<a href=http://cialisbilligkaufenohnerezept.com/>cialis bestellen ohne rezept </a>
<a href=" http://cialisbilligkaufenohnerezept.com/ ">cialis generika bestellen ohne rezept </a>


Odpovědět

Robertsog

22. 4. 2017 03:47:39 | robertrab@mail.ru

<a href=http://sildenafilratiopharmkaufenohnerezept.com/>sildenafil ratiopharm 50 mg kaufen </a>
<a href=" http://sildenafilratiopharmkaufenohnerezept.com/ ">sildenafil ratiopharm 50 mg rezeptfrei kaufen </a>


Odpovědět

Jamesaxott

22. 4. 2017 03:47:46 | jamesrub@mail.ru

<a href=http://tadalafilgenerikaindeutschlandkaufen.com/>cialis generika billig kaufen </a>
<a href=" http://tadalafilgenerikaindeutschlandkaufen.com/ ">tadalafil generika in deutschland kaufen </a>


Odpovědět

HerbertPseug

22. 4. 2017 21:28:53 | herbertlak@mail.ru

<a href=http://acheterpropeciasansordonnance.com/>acheter propecia sans ordonnance </a>
<a href=" http://acheterpropeciasansordonnance.com/ ">acheter propecia generique </a>


Odpovědět

DavidMycle

22. 4. 2017 21:28:54 | davidpieft@mail.ru

<a href=http://acheteramoxicillinesansordonnance.com/>acheter amoxicilline acide clavulanique </a>
<a href=" http://acheteramoxicillinesansordonnance.com/ ">acheter amoxicilline </a>


Odpovědět

JosephHax

22. 4. 2017 21:30:40 | josephniz@mail.ru

<a href=http://propeciaprixpharmacie.com/>propecia prix suisse </a>
<a href=" http://propeciaprixpharmacie.com/ ">prix propecia 1mg </a>


Odpovědět

DouglasWeids

22. 4. 2017 21:42:54 | douglassonge@mail.ru

<a href=http://acheteramoxicilline500enligne.com/>achat amoxicilline sans ordonnance </a>
<a href=" http://acheteramoxicilline500enligne.com/ ">acheter amoxicilline 500 en ligne </a>


Odpovědět

Antoineclofe

22. 4. 2017 21:49:00 | antoineber@mail.ru

<a href=http://acheteramoxicillinepascherenfrance.com/>acheter amoxicilline pas cher en france </a>
<a href=" http://acheteramoxicillinepascherenfrance.com/ ">acheter amoxicilline acide clavulanique </a>


Odpovědět

Darrellsparo

22. 4. 2017 22:32:06 | darrellstire@mail.ru

<a href=http://acheterclomidenlignefrance.com/>qui a acheter clomid en ligne </a>
<a href=" http://acheterclomidenlignefrance.com/ ">acheter clomid en ligne pas cher </a>


Odpovědět

Stanleyshaph

22. 4. 2017 22:32:21 | stanleybrown@mail.ru

<a href=http://achatclomidsurinternet.com/>achat clomid et duphaston </a>
<a href=" http://achatclomidsurinternet.com/ ">achat clomid </a>


Odpovědět

Williamsek

26. 4. 2017 23:56:26 | williamvek@mail.ru

<a href=http://levitrakaufenohnerezeptindeutschland.com/>levitra generika mit paypal bezahlen </a>
<a href=" http://levitrakaufenohnerezeptindeutschland.com/ ">levitra gГјnstig online kaufen </a>


Odpovědět

ThomasCax

26. 4. 2017 23:56:26 | thomasdreda@mail.ru

<a href=http://vardenafilbilligkaufenrezeptfrei.com/>vardenafil generika kaufen </a>
<a href=" http://vardenafilbilligkaufenrezeptfrei.com/ ">vardenafil kaufen deutschland </a>


Odpovědět

Rubenstete

27. 4. 2017 00:28:25 | rubenimima@mail.ru

<a href=http://cialissuperactiveauseuropakaufen.com/>cialis generico super active 20mg </a>
<a href=" http://cialissuperactiveauseuropakaufen.com/ ">cialis super active aus europa kaufen </a>


Odpovědět

MarioBooms

27. 4. 2017 00:28:25 | marioerows@mail.ru

<a href=http://kamagrakaufenindeutschland.com/>kamagra gГјnstig bestellen per nachnahme </a>
<a href=" http://kamagrakaufenindeutschland.com/ ">kamagra in thailand kaufen 2015 </a>


Odpovědět

Williehulge

27. 4. 2017 02:19:59 | wgidekyvoruqiwe@mail.ru

<a href=http://furosemidkaufenohnerezept.com/>furosemid kaufen ohne rezept </a>
<a href=" http://furosemidkaufenohnerezept.com/ ">furosemid 40 mg bestellen </a>


Odpovědět

Michaellycle

27. 4. 2017 02:19:59 | yxipxketcoweqoj@mail.ru

<a href=http://lasixohnerezeptkaufen.com/>lasix ohne rezept kaufen </a>
<a href=" http://lasixohnerezeptkaufen.com/ ">lasix ohne rezept kaufen </a>


Odpovědět

EdwinMuh

27. 4. 2017 02:45:43 | edwinvat@mail.ru

<a href=http://priligykaufenohnerezeptindeutschland.com/>priligy kaufen deutschland </a>
<a href=" http://priligykaufenohnerezeptindeutschland.com/ ">priligy kaufen ohne rezept deutschland </a>


Odpovědět

Edwardfaw

27. 4. 2017 03:32:12 | edwardpooda@mail.ru

<a href=http://kamagraoraljellybilligurisikoloskaufen.com/>kamagra oral jelly bestellen </a>
<a href=" http://kamagraoraljellybilligurisikoloskaufen.com/ ">kamagra oral jelly billig kaufen </a>


Odpovědět
Ozvěte se nám

Dejte nám tip na zajímavou akci!
Chcete zveřejnit článek?
Chcete inzerovat?

Napište nám!