Hlavní stránka > Pošta dostala pokutu – nedoručovala zásilky v Říčanech
reklama

Pošta dostala pokutu – nedoručovala zásilky v Říčanech

Zpráva | Říčany | 2. 4. 2014 23:44:50 | Redakce

Česká pošta ŘíčanyRekordní pokutu 1,45 milionu korun dostala pošta za nedoručování zásilek v okolí Říčan.

reklama

Pošta uložila nejméně 400 zásilek bez pokusu o doručení adresátovi.

Úřad vycházel z loňské kontroly v Říčanech, Kostelci nad Černými lesy a Šestajovicích. Lidé si v předchozích letech stěžovali na nedoručování zásilek, přestože byli v době doručování doma.

Podle mluvčího pošty Ivo Mravinace se pokuta týká roku 2012 a byla udělena za nedostatky při doručování zásilek v obvodu poštovního depa Říčany.

"Atrakční obvod tohoto depa patřil při přestavbě logistické sítě pošty pro rychle se rozvíjející novou zástavbu k nejsložitějším místům v republice. Pro nápravu situace pošta přijala řadu personálních i organizačních opatření," řekl předseda telekomunikačního úřadu Jaromír Novák.

Autor: Redakce

Diskusní fórum

Přidejte názor

Jitka Hrušková

14. 4. 2014 22:32:27

S říčanskou poštou máme špatné zkušenosti. Nám nedoručovala ani v roce 2013.


Odpovědět

Lucie D.

15. 4. 2014 14:39:26

V roce 2013 nám pošta nedoručila balík od architekta s plány domu pro stavební úřad. Několikrát jsem navštívila poštu a ptala se po balíku, poté jsem s ředitelem pošty volala do depa a po několika urgencích a se balík po týdnu našel. Byl prostě jen ztracený v depu Říčany a to, že byl pojištěný na 60tis. nikdo moc neřešil.


Odpovědět

Radka

16. 4. 2014 02:17:41

Tak doufejme, že už konecnečně se nějak polepší, prtže člověk někdy přes poštu pošle dost dulezite dokumenty a potom se dozví že se to nedoručilo,naopak když něco melo prijit k nam. Pak jim tam človek volá, nezvedají tel a když zvednou tak jsou přijemní jak prdel. !!! a když poté i nechodí složenky jak mají tak díky jejich neschopnosti to doručovat lidi zbytečně dostavají penale za neplacení. !!! Bych chtěla vidět, jak by se zachovali oni pokud by se stavál problem jim !! Takže doufám že už se to nadále opakovat nebude. To doprošování se aby dochazeli dopisy a složenky jak mají není příjemné !!!


Odpovědět

Lenka

23. 4. 2014 01:49:02

Říčanská pošta to je horor sám o sobě...

K nám málem přišel exekutor kvůli tomu, že nedoručily balík (byl to balík s nějakou švédskou kosmetikou a až po odzkoušení a spokojenosti se to mělo zaplatit), ale balík stále nikde...
Tak jsem volala do firmy asi kolem 20.ledna 2014 a tam my řekli,že balík 20.listopadu 2013 posílali a že už mi domů poslali 3 upomínky ohledně toho, že jsem jim nedoručila platbu.A že kdybych se neozvala a nevysvětlila, co se děje,tak mi domů pošlou exekutora.

Když něco na poště potřebujete (jestli nemáte zásilku atd.,když nedoručují oznámení) a voláte tam, tak Vám téměř nikdy nevemou telefon.

A nebo řeknou že je to problém DEPA,ale obojí patří pod Českou poštu a co mě to má zajímat, že oni za to nemůžou, že za to můžou z DEPA?Je to snad jedna společnost!

A už vůbec mě dostává, když házejí balíky přes plot, který je 2 metry vysoký a Vy jste doma a čekáte na to a balík furt nic a pak ho najdete za plotem!

A nejúžasnější je to, jak oni za to nemůžou, že jich je málo a nestíhají, ale to není vůbec můj problém!!!

A párdón, ale kdybych já pracovala v práci tak, jako pracují na poště v Říčanech nebo doručovatelky v Říčanech a okolí , tak mě okamžitě kopnout do zadku a mám padáka!

Odpověděli:
Gábina


Odpovědět

vk

25. 4. 2014 05:30:43 | vkcs@seznam.cz

DEPO Říčany je nepoučitelné, balíky nadále nedodává,tzv. výzvy dodává do cizích schránek. Toto jsem psal poště:

dne 18/4 jsem reklamoval dodání balíku. Situace se bohužel opakuje.
Dne 23/4 mně měl být dodán balík. Pošta (DEPO Říčany) se opět nenamáhala balík dodat do domu, ani vystavit výzvu. To zřejmě provede dodací pošta Kamenice následně.
24/4 jsem si balík vyzvedl na poště
Jelikož jsem platil za služby pošty až do domu a pošta tyto služby neposkytla, reklamuji tuto skutečnost.
Cesta na poštu obnáší 6,8 km, při ceně Kč 7 za jeden km, toto činí 46,80. Uvedenou částku zašlete do 15 dní na můj účet číslo xyxy


Odpovědět

Gábina

24. 5. 2014 10:22:46

Odpovídá na: Lenka

Asi jste velice spolehlivá ve svém zaměstnání a naprosto dokonalá chvála Vám


Odpovědět

Daniela

8. 9. 2014 06:41:54

To není jen v Říčanech! Česká pošta po celé ČR stojí za ***


Odpovědět

Michal

26. 9. 2014 06:46:21 | matt.rixx@seznam.cz

Tato pošta NEDORUČUJE ani v dnešní době !!! Již 4 dopis, který mi na adresu nepřišel a teď je opět musím dohledávat !!!!

Odpověděli:
Lucie


Odpovědět

Lucie

9. 10. 2014 01:40:27

Odpovídá na: Michal

Zdá se, že se Depo České pošty v Říčanech opravdu nepoučilo dostatečně. Balíky, které mi přicházejí poštou , byly dá se říci dobře, tedy v pořádku, doručovány přes léto a ještě na počátku září - již jsem si říkala, že pokuta asi zafungovala a dělají to, co mají... Bohužel, nyní cca od poloviny září se to opět výrazně zhoršilo . Odesílatel mi pošle podací číslo zásilky, vidím dle poštovního serveru, kdy dorazil balík na Depo do Říčan...čekám doma na doručení ten den, který je na serveru uveden s datem a poznámkou , že je údajně balík doručován .....čekám....nic, nikdo, ani pokus. Po dvou dalších dnech se objeví na poštovním serveru poznámka, že je balík uložen do..., neb nebyl adresát zastižen. Přitom doma jsem byla, balík jsem čekala, žádné oznámení vhozeno do schránky nebylo. Tak nebýt toho, že si to sleduji přes internet a vždy si vyžádám po odesilateli podací číslo - netušila bych, že se můj balík válí již několik dnů nejprve na Depu a teď již zdá se, na poště. Nevím pak, za co tedy platím tak vysoké poštovné za doručení balíku, když pošta nedělá to, co by měla ?


Odpovědět

Žídek

27. 11. 2014 07:42:37 | zidekfilip@gmail.com

Žádná změna ani v roce 2014!


Odpovědět

Marek

4. 12. 2014 00:22:45

Je to na další podnět k ČTU. A na další pokutu, během půlroku došlo k výraznému zhoršení služeb. Během měsíce nedorazilo 5 zásilek včas a ani u jedné nebyl uskutečněn pokus o doručení. Všechno balíky do ruky.


Odpovědět

Iva Zadáková

4. 12. 2014 22:54:53 | zadakovaiva@seznam.cz

DEPO Říčany nefunguje stále! Ani se nenamáhají zazvonit, natož vhodit výzvu do schránky. Zrušit DEPO Říčany, nefunguje!

Odpověděli:
Petr Herynk


Odpovědět

Vendišová Olga

8. 12. 2014 00:54:31 | olga.vendisova@ volny.cz

Myslím, že pošta nedoručuje zásilky dále,reklamovala jsem balík u firmy a dozvěděla jsem se že balík je již okolo 14.11.na poště a do dnešního dne 8.12. jsem neobdržela ani oznámení, ani balík.Telefony nikdo nezvedá a poslat rekla maci nelze,protože vůbec neodchází.Kdo má dnes čas stále se pokoušet znovu a znovu jestli to nevyjde.


Odpovědět

Romana

8. 12. 2014 23:23:30

Taky mám velice špatné zkušenosti, kdyby mi nechodily sms o oznámení, že je balík na poště, tak se nic neděje, občas najdu oznámení o zásilce vhozené do schránky, přesto, že byl někdo doma..zvonek zvoní a často ani ten lístek. Čekání na říčanské poště je katastrofální...nyní opět řeším zatoulaný balíček...


Odpovědět

Michaela Bradová

16. 12. 2014 05:00:12 | misa.bradova@seznam.cz

Nám Říčanská pošta dubnu 2012 nedoručila 1 dopis.v srpnu 14 druhý, hned v září další. A ten srpnový byl dost důležitý proti,kterému jsme se měli odvolat,abychom neplatili 13000 kč !!!!!! Byla jsem u vedoucího,řekl,že to ověří,čekala jsem 11 dní a pak sama volala, abych se dozvěděla,že reklamaci může podat jen odesílatel. Je to instituce proč by to dělala.Depo tvrdí,že za to mohou doručovatelky,pošta,že Depo a co s tím ?????????? Je něco fakt v nepořádku !!


Odpovědět

Michaela Bradová

16. 12. 2014 05:26:18 | misa.bradova@seznam.cz

Tak ještě druhý pokus. V roce 2012 se k nám nedostal 1 doručený dopis ze zdravotní pojišťovny.Letos v srpnu 1, druhý v říjnu. Ten srpnový dost důležitý !! Mohli jsme se v něm odvolat, abychom neplatili 13000 Kč. Bohužel,šéf pošty řekl,že to zjistí,po11 dnech nezjistil,a řekl,že REKLAMACI musí podat odesílatel ! Proč by to instituce dělala. Depo tvrdí to pošta, pošta tvrdí za to může Depo a co my ???? Jen nechápeme a musíme platit !!! Dá se s tím něco udělat, kam se máme odvolat ?????

Odpověděli:
gugga


Odpovědět

gugga

16. 12. 2014 22:39:06

Odpovídá na: Michaela Bradová

no chtel jsem si preposlat balik z Plzne misto do Prahy na depo do Rican, protoze pracuji naproti ve firme, ale jak to tady ctu, tak to riskovat nebudu a pockam si do soboty na vyzvednuti( driv nemam cas).

Pokud vam posta zpusobi skodu vic jak 5000kc, tak bych nevahal a podaval zaloby. Mozna jen to je asi probere...


Odpovědět

květa

8. 1. 2015 00:13:23 | floras@centrum.cz

Opětovné nedoručení zásilky

7.1.2015 jsem měla dostat balíček do ruky. Dostala jsem SMS s tím, že mi to ten den doručí. Čekala jsem celý den doma. Nikdo nepřijel. V 16hod mi přišla další SMS, že se nepodařilo balíček doručit. V poštovní schránce nebyla ani výzva! Není to poprvé co mi nedoručili balíček. Nikoho to nezajímá a tak jsem si stěžovala přímo v DEPU odkud vozí zásilky.

Odpověděli:
Olina


Odpovědět

Olina

2. 2. 2015 10:48:44

Odpovídá na: květa

Objednala jsem si v internetovém obchodě vysoušeč na mokré zdivo do sklepa. Na moji prosbu, že to spěchá, paní z obchodu odeslala zboží na dobírku opravdu obratem. Zaplatila jsem si za "balík do ruky", kde pošta garantuje dodání do druhého dne. V den odeslání to byla středa dopoledne - tedy jsem doufala, že ve čtvrtek bude zásilka doručena, v čemž mne utvrdila i doručená SMS od české pošty, že balík přijali a bude následující den (čtvrtek) doručován na moji adresu. Vzala jsem si dovolenou a čekala. Celý den, ale marně, nic nedoručili a za další SMS jsem jim již nestála, že by mi třeba oznámili, že se doručovat nebude z nějakého důvodu na jejich straně. Zkrátím to - balík "do ruky" dnes podáte zítra dodáme - jsem čekala do ÚTERÝ - od středy předešlého týdne, tedy celkem 7 dní. Takhle si nepředstavuji drahou službu s garantovaným dodáním do druhého dne - a služby české pošty vůbec, protože problém s doručováním nemám poprvé, ale již po x té. Od února tyto kulhající a nespolehlivé služby pošta opět zdražila. No nedá se asi už dělat nic jiného, než začít opravdu využívat jiné přepravce, protože ceny jsou již stejné, ale spolehlivost pošty daleko za nimi zaostává...

Odpověděli:
Nespokojená
Katka
Katka


Odpovědět

Nespokojená

4. 2. 2015 14:30:12

Odpovídá na: Olina

Pošta v Říčanech je opravdu tragická. Chodím sms, že se budu doručovat, ale neděje se tak, člověk čeká doma a pak stejně musí balíček sám nahánět na depu. Prosím piště stížnosti na web, když si hledáte, kde vaše zásilka je, tak je tam možno ohodnotit, jak jste spokojení s doručením této zásilky. To jde někam na centrálu, takže pokud je tam zamoříme Říčanama, tak se snad bude něco dít, jinak je to děs:-(. Poštovné zdraží, ale služby tomu vůbec neodpovídají......


Odpovědět

Pepina Nespokojená

27. 2. 2015 10:15:28 | pipina294@centrum.cz

Dnes jsem čekala balík do ruky.Přijelo auto pošty a mladá slečna ,aniž by zazvonila na zvonek , už nesla v ruce oznámení směrem ke schránce...Tak jsem jí překvapila, a ona začala jakoby hledat balík v autě ,ale tam ho samozřejmě neměla..Říčanská pošta nedoručuje jen oznamuje, takže ta pokuta pro poštu je kvůli jejím líným zaměstnancům!!??

Odpověděli:
Nekvalita


Odpovědět

Nekvalita

27. 2. 2015 17:19:50 | Avril19@seznam.cz

Odpovídá na: Pepina Nespokojená

Kdepak chyba je ve vedení a v organizaci . Pošta je instituce kde je potřeba vyměnit hlavně vysoké pozice manažerů

Odpověděli:
LuK


Odpovědět

LuK

21. 4. 2015 02:03:23

Odpovídá na: Nekvalita

No, je to stále stejné - pokus o doručnění se nekoná, a rovnou do systému píšou adresát nezastižen. Lísteček se ani nesnaží do schránky hodit, protože by na adresu museli dojet... Do depa se člověk nedovolá - zkoušel jsem to tři hodiny v kuse od 7 do 10ti, v pracovní den. Kdyby ty telefony zrušili rovnou, alespoň ušetří... prostě stále choď na poštu a ptej se po balíku.. smutné v roce 2015

Odpověděli:
David
David


Odpovědět

David

31. 8. 2015 11:57:52

Odpovídá na: LuK

Taktéž přidávám velmi negativní zkušenost s Depem Říčany a jejich chronickému nedoručování Žádostí či Výzev o vyzvednutí zásilku. Lenost nebo totální systémová selhání pro mne měly již nejednou finanční dopad.

Pokud se tak stane, všem doporučuji zjistit si jménu relevantního doručovatele, což Vám na poště mají povinnost sdělit a napsat oficiální stížnost na DEPO Říčany. Eskaloval jsem to na Poštu a na obec a dostalo se mi oficiální omluvy a finančního odškodnění.


Odpovědět

David

31. 8. 2015 11:58:31

Odpovídá na: LuK

Taktéž přidávám velmi negativní zkušenost s Depem Říčany a jejich chronickému nedoručování Žádostí či Výzev o vyzvednutí zásilku. Lenost nebo totální systémová selhání pro mne měly již nejednou finanční dopad.

Pokud se tak stane, všem doporučuji zjistit si jménu relevantního doručovatele, což Vám na poště mají povinnost sdělit a napsat oficiální stížnost na DEPO Říčany. Eskaloval jsem to na Poštu a na obec a dostalo se mi oficiální omluvy a finančního odškodnění.


Odpovědět

Michal H.

8. 9. 2015 02:29:13 | zelenytrojuhelnik@seznam.cz

Bohužel musím konstatovat, že v nedoručování zásilek v této oblasti pošta stále pokračuje.

Dokonce ani u zásilek označených "Balík do ruky" se depo v Říčanech neobtěžuje dodávat ani na místo určení a rovnou je nechává na poště, v našem případě poště Kamenice.

Komické je, že jeden den obdržíte SMS "pokus o doručení nebyl úspěšný" (přestože se nikdo evidentně doručení nesnažil) a po upozornění pošty a vyzvednutí zásilky je až druhý den doručena výzva k vyzvednutí této zásilky a to dokonce s uvedením datumu ze včerejšího dne. :(

A bohužel nejde jen o jeden balík, ale státá se to s Českou poštou pravidelně.


Odpovědět

Petr Herynk

8. 9. 2015 23:42:07 | pherynk@seznam.cz

Odpovídá na: Iva Zadáková

Mně se podobné stalo opakovaně. Bydlím v rodinném domku, čekám na zásilku, zvonek zazvoní, jdu ven a ve schránce najdu, že jsem nebyl doma a zásilku mám na poště. Zavolal jsem na poštu, přišli za dva dny a zásilku doručili. Pak jsem si objednal ochranné sklo k telefonu, místo za druhý den přišlo za týden rozbité. Ona jim nálepka pozor sklo nic neříká. Dodavatel mi vrátil peníze ale těch starostí a telefonátů. Od banky mi doporučený dopis nedoručili, po pátrání jsem zjistil, že jsem se "odstěhoval". Pak mi zase pomohli s gauči vynést nahoru ale celkově za moc nestojí. Prý jsou jen pošta, mi řekli.


Odpovědět

Petr S.

18. 9. 2015 01:48:34

Česká pošta stále dodává pouze upomínky místo balíčků. Po pokutě se evidentně neponaučila, a podle mého se nic nezměnilo. Takže nám nezbývá nic jiného než si opakovaně stěžovat, a čekat že přijde pokuta další, která už snad bude mít kladné výsledky.


Odpovědět

Katka

21. 10. 2015 02:42:28

Odpovídá na: Olina

Mám naprosto stejnou zkušenost. Nedoručí a někdy ani nehodí lístek. Pak mě kontaktují eshopy, že se jim má balíček vrátit, tak proč si ho objednávám, když si ho nechci vyzvednout. Přitom nemám ani páru, že na poště něco je.


Odpovědět

Katka

21. 10. 2015 02:42:43

Odpovídá na: Olina

Mám naprosto stejnou zkušenost. Nedoručí a někdy ani nehodí lístek. Pak mě kontaktují eshopy, že se jim má balíček vrátit, tak proč si ho objednávám, když si ho nechci vyzvednout. Přitom nemám ani páru, že na poště něco je.


Odpovědět

Langmajer

9. 11. 2015 01:31:23 | langjoe1@email.cz

Pokuta se evidentně minula účinkem. Zoufalý stav v doručování přetrvává i koncem roku 2015.

Odpověděli:
Pet


Odpovědět

Pet

10. 11. 2015 04:25:22 | pm.dohnalovi@seznam.cz

Odpovídá na: Langmajer

Souhlasím, je to tragický. Vyházela bych vedení, všechny...postihovala jim finančně mzdy. Je to jak za krále klacka, zaplatím 150 za balík a musím se milostivě doprošovat, jestli mi ho někdy doručí.

Odpověděli:
Piovarci


Odpovědět

Piovarci

16. 11. 2015 05:18:06 | Piovarci@icloud.com

Odpovídá na: Pet

Stav v roce 2015 zoufaly. Musel jsem si vse presmerovat do prace.
Neschopnost manazeru tak dlouhou dobu svedci o zdrave organizaci.


Odpovědět

Daniel

24. 11. 2015 08:36:36

pošta nepracuje jak má ani v roce 2015
opět jsem čekal celý den na balík


Odpovědět

Petr Hrušovský

7. 1. 2016 01:42:27 | hrusovsky@seznam.cz

Číslo zásilky : DR9589266210M, zásilka z Depa Říčany

Včera dne 6.1. v 10:35 mi přišla sms zpráva, že mi tento den bude tato zásilka doručena. V 17:21 mi přišla další zpráva o neúspěšném pokusu o jejím doručení. Nikdo tu nebyl, přestože jsem byl doma, jsem totiž v inv. důchodu, takže neúspěšný pokus o doručení nepřipadá v úvahu. Posílám tímto stížnost jak vám tak už i na ředitelství pošt, jelikož toto není první případ o doručování zásilek z depa Říčany.


Odpovědět

Michaela V.

2. 3. 2016 12:02:01

Pošta v Říčanech je asi neponaučitelná. Přesněji nejmenovaná doručovatelka v oblasti Sibřina,Květnice.
Zásilky předává formou,že projíždí ulice a troubí a pokud nejsou adresáti důvtipní a nepochopí,že mají vyběhnout před dům ,pak mohou už jen doufat,že ve schránce najdou oznámení o nedoručení zásilky. Bohužel již 4x jsme neměli ani toto štěstí a o nedoručení zásilky jsme vůbec informováni nebyly a balíky uložené v Sibřině se tak vracely adresátovi. Osobně jsem pak byla svědkem,jak doručovatelka kolem našeho domu jen projela a balik bez oznámení tentýž den byl vyložen v Sibřině. Tato paní doručovatelka by svou práci neměla dále vykonávat, neboť tím jen dramaticky zhoršuje pohled na českou poštu.


Odpovědět

doporučeně

16. 3. 2016 07:02:52 | dokumentydokumenty@seznam.cz

Prosím vás kam se podává stížnost aby dostali pokutu alespon několik milionů...ti lidé mě lžou,ani nedávají upozornění do schránky.Na který uřad se obrátiti.?
Prosím?

Odpověděli:
František


Odpovědět

František

23. 6. 2016 23:27:15 | SAMAN47@seznam.cz

Depo České pošty v Říčanech si dělá co chce i v r. 2016.


Odpovědět

František

24. 6. 2016 02:06:30 | SAMAN47@seznam.cz

Odpovídá na: doporučeně

Stížnost jsem posílal na: info@cpost.cz což je ředitelství České Pošty, kde to převezme automat, a musí se čekat na vyřízení, protože jsem ale netpělivý, poslal jsem tedy stížnost na Ministerstvo vnitra, pod které Česká pošta patří: stiznosti@mvcr.cz z obou institucí mi slušně odpověděli, omluvili se, slíbili že už se to nestane a výsledek je ten, že pošta vůbec nedoručila doporučený dopis a ani nedala upozornění o uložení zásilky, a nedoručila ani zelenou kartu k povinnemu ručení, i když jí pojišťovna prokazatelně odeslala. K zblití.

Odpověděli:
mnohamilionová pokuta poště


Odpovědět

Miloslav Kosan

26. 7. 2016 08:01:54 | strelec2003@gmail.com

Čerstvý příběh ze včerejška:
Očekával jsem zásilku ze zahraničí. Na aplikaci sledování zásilek České pošty jsem zjistil, že zásilka bude doručována v pondělí, takže jsem byl doma a příjezd pošty očekával. Před polednem, když pošta stále nikde, jsem se v aplikaci sledování zásilek dozvěděl, že zásilka nebyla doručena, protože adresát nebyl zastižen. Tiskopis "Oznámení o uložení zásilky" však v poštovní schránce nebyl a objevil se až druhý den ráno společně s běžnou listovní poštou. Jako pozornost pošty nebyla zásilka uložena na poště uvedené v adrese na zásilce, tedy v Mukařově, ale na poště v Říčanech. Tam to mám třikrát dál o čekání nemluvě.


Odpovědět

mnohamilionová pokuta poště

12. 9. 2016 12:52:58 | ps5ps5ps5@seznam.cz

Předávám na obchodní inspekci k udělení mnohamilionové pokuty.
Bylo mě řečeno paní myslím vedoucí,že nebude volat balíkáři aby zásilku OKAMŽITĚ DORUČIL protože má balíkář prý moc práce.
Vysvětlil jsem jí,že již druhé doručení čekám celý den a ta paní mě odmítla sdělit proč ani nyní nezazvonil již podruhé a ani se ho nenamáhala zeptat.
Jednalo se o druhé NEDORUČENÍ balíku !!
Lidská prasata je slušný výraz ..pracovníci rozhodně nikoliv.

Odpověděli:
mnohamilionová pokuta poště


Odpovědět

mnohamilionová pokuta poště

12. 9. 2016 12:55:27 | ps5ps5ps5@seznam.cz

Odpovídá na: František

Předávám na obchodní inspekci k udělení mnohamilionové pokuty.
Bylo mě řečeno paní myslím vedoucí,že nebude volat balíkáři aby zásilku OKAMŽITĚ DORUČIL protože má balíkář prý moc práce.
Vysvětlil jsem jí,že již druhé doručení čekám celý den a ta paní mě odmítla sdělit proč ani nyní nezazvonil již podruhé a ani se ho nenamáhala zeptat.
Jednalo se o druhé NEDORUČENÍ balíku !!
Lidská prasata je slušný výraz ..pracovníci rozhodně nikoliv.


Odpovědět

mnohamilionová pokuta poště

12. 9. 2016 12:57:18 | ps5ps5ps5@seznam.cz

Odpovídá na: mnohamilionová pokuta poště

Ještě doplním,že místo aby ho nahnala s balíkem k domu mě řekla,že místo doručení balíku si mám podat stížnost či reklamaci.


Odpovědět

OP

22. 11. 2016 02:39:34

Především depo Říčany si za svoji činnost nic jiného nezasloužilo. S pozdravem O.


Odpovědět

andrea

5. 1. 2017 03:54:18 | andreanovakova85@seznam.cz

Upřímně? Nedoručuje ani v 2017! Hrůza!

Odpověděli:
OP


Odpovědět

OP

16. 2. 2017 09:04:13

Odpovídá na: andrea

Několik roků už se dohaduji o včasné (i několik dnů zdržení) dodání předplaceného časopisu a vždy je chvíli pokoj a je jakž takž doručován včas, ale po nějakém čase opět je doručování zase mizerné. Když jsem teď listovala stránkami depa Říčany zjistila jsem, že nápravy se nedočkáme dokud nebudou vyházeni všichni šéfové, kterých je tam dost, ale jsou neschopní. Doufám, že se ještě dožiji, že bude pošta fungovat jak má.


Odpovědět

Easy Solutions For Managing Those Stressful Days

18. 2. 2017 11:48:57 | thomasgon@mail.ru

No matter how happy people may be with their life, stress may find its way in. Sometimes stress is so hard to control because people do not know how to go about fixing their stresses. In the following article, you are going to be given advice to help you deal with life's stresses.

<a href=https://www.acheterviagrafr24.com/acheter-viagra-pour-homme-forum/>acheter viagra pour homme forum</a>


Odpovědět
Ozvěte se nám

Dejte nám tip na zajímavou akci!
Chcete zveřejnit článek?
Chcete inzerovat?

Napište nám!